Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

Alcatel Ürünleri

Yazıyı Paylaş

Birçok insanın geçmiş dönemlerde ürettiği telefonlarla bildiği Alcatel aslında birçok farklı teknolojik ürünü müşterilerine sunan firmalardandır. Bunların içinde akıllı saatlerden, GPS takip cihazlarına kadar pek çok ürün yer almaktadır. Bu Alcatel ürünleri sayesinde ofisiniz içindeki interneti rahatlıkla her noktaya dağıtabilirsiniz. ERP programları gibi programları Alcatel tabletlerin içine koyarak sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ürünler kaliteli olduğu içinde uzun yıllar sorunsuzca kullanma imkânınız olur. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylece ofisinizi Alcatel ile donatarak çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

Ağ Çözümleri

Alcatel firmasının sunduğu kaliteli ürünlerin arasında kaliteli ağ çözümleri de yer almaktadır. Bu Alcatel ürünleri ile ofisinizin her noktasına kablosuz olarak internet götürmeniz mümkün olur. Son teknoloji 5G yönlendiricilerle ofisinizde hızı düşük ya da sürekli kopmalar olan iş aksatıcı bir nokta kalmaz. Ürünlerin çoklu antenlere sahip olması sayesinde aynı anda birden çok kişi kayıpsız şekilde internet kullanabilir. Yönlendirici modellerin bazıları dahili bataryaya sahiptir. Bu sayede geçici olarak internet alanınızı genişletmek isterseniz de kolayca çözüm bulabilirsiniz.

Ofislerin İhtiyacı Olan Ürünler

Günümüzde artık ofis içi muhasebe, veri saklama ve giriş işlemleri tamamen dijital hale gelmiştir. Üstelik birçok ofis iç yazışmalarında mail kullanmayı tercih etmektedir. Bu noktada da bilgisayarların ve tabletlerin önemi artmaktadır. Alcatel tablet modelleri bu noktada firmaların kullanabileceği çok çeşitli çözümler sunduğundan ön plana çıkmaktadır. Aradığınız hafif ve kullanışlı aynı zamanda da uygun fiyatlı çözümlerse Alcatel ürünleri deneyebilirsiniz. Yine sundukları telefonlarda firmaların ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek türdendir. Üzerinde arayanın numarasını gösteren dijital bir ekran, müşterilerinizin iletişim numaralarını tutabileceğiniz bir rehber barındırması ve sesi kaliteli iletmesi firmaların oldukça seveceği özellikler arasında yer almaktadır. 

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı