Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

Çağrı Merkezi Çözümleri

Yazıyı Paylaş

Çağrı Merkezi Çözümleri

Kurumsal haberleşme sistemlerinin günümüzde önemi büyüktür. Outbound ya da inboud çağrıları başlatırken ve yönetirken olması gereken verimin sağlanması için çağrı merkezi çözümleri büyük önem taşır. Pek çok özellik sağlayan bu çözümler düşük maliyette ve kolay kullanımı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Sistem ile birlikte çalışanlar daha pratik ve güçlü bir çalışma alanı sunulacaktır.

Çağrı merkezinde müşterilerle ilgili süreçleri düzenleyen ve deneyimleri analiz etmek suretiyle performansın tarafsız olarak değerlendirilmesi önemli hususlardandır. Geliştirilen çözümler bu noktada kendini göstermektedir. Kullanıcıların istek ve şikayetlerini almak maksadıyla hizmet sunan bu birimler gelişen teknolojiyle birlikte kilit bir noktada yer almaktadır.

Çağrı Merkezi Çözümlerinin Önemi

Gelişen ve değişen şartlarla birlikte bu merkezler yalnızca telefon üzerinden hizmet vermiyor. Faks, sms, e-posta ve daha pek çok farklı kanal vasıtasıyla müşterilerle iletişim başlatmaktadır. Kurumsal kimliği yansıtması bakımından çağrı merkezi çözümleri önem kazanmıştır. Bu değişimi algılamak ve buna göre çözümler geliştirmek daha iyi bir izlenim oluşturma noktasında önemlidir. Doğru şekilde yönetildiğinde müşterilerin beğenisini ve takdirini kazanan bir kurum olma yolunda ilerlemek mümkündür.

Çağrı Merkezi Çözümlerinin Avantajları

Müşteriler tek bir elden hizmet alma imkanına sahip olur. Taleplerinin her zaman alındığını bilmek kuruma karşı bir güven duygusu sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çağrı merkezi çözümleri avantajları içinde en önemlisi, satış ve pazarlama faaliyetlerine yardımcı olması gelir. Gerçekleştirilen analizlerin ve raporların doğrultusunda etkin kaynak planlaması yapılabilir. Müşterileri tanımak ve bilgilerini güncellemek sadakati arttırma noktasında önemlidir.

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı