Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

Hakkımızda

Biz Kimiz

Yeni nesil teknolojik çözümler üretmek konusunda üst düzeyde bir performans ortaya koyan Telcon; 2011 yılından bu yana etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Ankara’da kurulan Telcon, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Telefon ürünleri başta olmak üzere yeni nesil çözümler konusunda profesyonel fırsatları sizlerle buluşturmaktadır. Telefon santralleri konusunda da üst düzeyde bir hizmetin merkezinde yer alan Telcon, hizmet kalite standartlarını sürekli bir şekilde geliştirme kabiliyetine sahiptir.

Sektörde ihtiyaç duyulan çözümleri üst düzeyde sunabilme kabiliyetine sahip olan Telcon, telefon santral hizmetleri konusunda da üst düzeyde bir çalışmayı ortaya koymaktadır. Talebin etkili bir seviyede karşılanması için profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan firmamız, uluslararası kalite standartlarına imzasını atmaktadır. Özellikle teknolojik çözümlerin profesyonel bir çapta sunulması konusunda sorumluluk üstlenen Telcon, yenilikçi çözümlerin de içerisinde yer almaktadır.

TELCON TEKNOLOJİ

Günümüz koşullarında çağrı merkezi ihtiyacının yoğun bir düzeyde olduğunun bilincinde olan Telcon; bu hizmet alanına yönelik olarak her zaman çözüm odaklı bir hizmet anlayışına da sahiptir. Son zamanlarda üst seviyede bir personel yapısına sahip olmayı başaran Telcon, yeni nesil dijital dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için üst düzeyde bir performansın da adresi konumunda yer almaktadır. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini merkeze alan firmamız; müşteri dostu bir çalışmanın içinde bulunmaktadır.

Misyonumuz

Telcon çözüm odaklı faaliyet gösterme misyonuna sahip olduğu için her zaman üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak konusunda nitelikli bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, her zaman çözüm odalı bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Telcon yenilikçi bir vizyona sahip olduğu için sektörün ihtiyaç duyduğu en güncel çözümleri sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir!

Profesyonel Çözümler

Telefon ürünleri, telefon santralleri ve çağrı merkezi çözümleri konusunda profesyonel bir çalışma ortaya koyabilen Telcon, altyapı çözümlerine de etkili bir düzeyde katkı sunmaktadır. Kalite standartlarını her zaman uluslararası standartların üzerinde tutabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; işlevsel yönü ağır basan faaliyetlerin içerisinde yer almaktadır. Profesyonel anlamda hizmet sunma yeteneğine sahip olan Telcon; alanında uzman olan personel yapısı sayesinde her zaman ayrıcalıklı bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

0 +

Tamamlanan Proje

0 +

Mutlu Müşteri

0 %

Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimiz

Günümüzde artık ofis içi muhasebe, veri saklama ve giriş işlemleri tamamen dijital hale gelmiştir. Üstelik birçok ofis iç yazışmalarında mail kullanmayı tercih etmektedir. Bu noktada da bilgisayarların ve tabletlerin önemi artmaktadır.

WhatsApp Destek Hattı