Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

İletişim Çözümleri

Yazıyı Paylaş

Günümüzde önem kazanan terimlerin başında iletişim çözümleri gelmektedir. Bu noktada tümleşik iletişim önem kazanıyor. Bu görüntü, ses, durum bilgisi, sesli mesaj, ses, e-posta, faks ile konferansın beraber olmasını ifade etmektedir. Bu sayede çalışanlar müşteri ve tedarikçiler ile daha iyi bir şekilde iletişim kurmaktadır. İş süreçlerinin optimize edilmesinde ve daha etkili bir sistemin oluşturulmasında bu çözümler önem çıkıyor. 

İletişim Çözümlerinin Faydaları Hakkında

Küçük kapasitelerden on binlerce müşteriye kadar esnek olarak ölçeklenebilen çözümler arasında yer alır. Kurumsal ve kapsamlı olması bakımından pek çok noktada verim sağlamaktadır. Tümleşik iletişime geçmek için farklı alternatifler bulunmaktadır. Açık olması ve ölçeklenebilir olmasıyla kolay ve yeni iş yapma metotları sunar. İletişim çözümleri kapsamında en büyük faydası verimliliği arttırmasıdır.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki sık seyahat eden ya da takım çalışmasında olanlar bu özellikler sayesinde bir saate kadar tasarruf yapabilir. Nerede bulundukları önemsiz olarak sisteme erişim sağlanarak hizmet almak her an her yerden iletişim almayı mümkün kılar. Sistemin kısa sürede etkili bir şeklide çalışır hale getirmenin mümkün olması da faydaları arasında gösterilmektedir.

Özellikleri Bakımından İletişim Çözümleri

Kullanımda kolaylık, yedeklenirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlaması nedeniyle iletişim çözümleri ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmış durumdadır. Modern yazılımlarla zaten kullanılan uygulamalara entegre etmek ve iş süreçlerine tümleşik iletişim becerilerini eklemek mümkündür. Kullanıcılara kolaylık sağladığı için bakım kolaylığı da söz konusudur. Bu da gündelik gereksinimleri kendilerinin karşılayabilmesini sağlar.

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı