Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

Teknik Servis

Kurumsal iletişim altyapısını oluşturan Telefon Santrali, Router, Switch gibi aktif cihazlarının sorunsuz çalışmasını sağlamaya yöneliktir.

Yazıyı Paylaş

Alcatel gibi yılların eskitemediği bir elektronik markasının iletişim üzerine ürettiği çözümleri firmalarla buluşturan markamız bilgi birikimiyle harmanlanmış uzman yaklaşımlarla firmalara hizmet vermektedir. Sunulan hizmetler sadece projelendirme ve kurulum üzerine değil kesintisiz teknik servis şeklindedir. Firmalar için zamanının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için mobil servis filomuzla sorun yaşayan firmalara yardımcı olmaktayız. Profesyonel teknik elemanlarımız olabildiğince hızlı ve yerinde çözümler sunabilmektedir. Elindeki imkanları yeni ve modern çözümlerle güncelleyerek dinamik şekilde çalışmamız sayesinde her sorununuzda yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Uzaktan Erişim Çözümleri

Günümüzde firmaların açtığı farklı şubeleri bir ortak platformda toplamanın en verimli ve hızlı yolu internet olmuştur. Yüksek hızlara çıkabilen internet sayesinde ne kadar birbirinden uzak şubeniz olursa olsun hepsinin verilerini tek bir noktada toplamanız mümkün olur. Yine şubeler bir şirket içi bilgiye ulaşmak isterse bunu ağ üzerinden kolayca alabilir. Böylece şirket arası sözleşme ve veri paketlerinin gönderimi yorucu bürokratik işlemlere takılmadan hızlıca gerçekleştirilebilir. Firmamızın hizmetleri sayesinde kolayca şubeleriniz arasında iletişim ağları oluşturmanız mümkün olur. Kesintisiz teknik servis desteğiyle de bu bağ hiç kopmaz.

Bakım Anlaşmaları

Şirketinizin teknik iskeletini oluştururken dikkat etmeniz gerek şeylerden birisi hizmet aldığınız firmanın düzenli bakım hizmeti verip vermediğini kontrol etmek olmalıdır. Aksi taktirde şirket içinde bağlantı sorunları yaşamamak için sürekli farklı firmalardan yardım almanız gerekir. Her firmanın çalışma şekli birbirinden farklı olduğu içinde alt yapınızda sürekli değişiklikler yapılması gerekir. Bizim gibi sınırsız destek sağlayan firmalar ile düzenli olarak teknik alt yapınız kontrol edilir. İnternet bağlantınızda hız kaybı gibi sorunlar oluşursa bunlara hızlıca müdahale edilir. Alacağınız teknik servis desteğiyle aksamalar yaşamadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı