Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

Grandstream WP810 ve WP820 Wi-Fi Sip Telefon

grandstream-wp820

Yazıyı Paylaş

Grandstream WP 820 Wi-Fi IP Telefon Parekende, lojistik, medikal ve güvenlik sektörlerini dahil ederek çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanan taşınabilir wifi IP telefondur. Entegre çift bant, wifi desteği ve dahili bluetooth özelliği ile donatılmıştır.

Grandstream Wifi Telefonlar, Parekende lojistik,medikal ve güvenlik sektörlerini dahil ederek çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanan taşınabilir wifi IP telefondur.Entegre çift bant, wifi desteği ile donatılmıştır. Hd ses netliğini 6 saatlik konuşma süresi ile sunan WP810, tüm taşınabilir telefon gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu temel kablosuz Wi-Fi telefon, entegre çift bantlı 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi, gelişmiş bir anten tasarımı ve dolaşım desteği ile donatılmıştır.

6 saatlik konuşma süresi çift mikrofonlu ve HD ses eklemesiyle WP810, uygun fiyatlı bir seçenek sunar ve tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarına uygun özellikler, mobilite ve dayanıklılık kombinasyonu ile donatılmıştır. Kullanıcı ve yönetici düzeyinde şifreler, MD5 ve MD5 oturum bazlı kimlik doğrulama, 256 bit AES tabanlı güvenli yapılandırma dosyası, SRTP, TLS, 802.1x medya erişim kontrolü imkanı sağlar.

Grandstream WP820, kullanıcıların tüm WiFi ortamlarında sorunsuzca dolaşabilmelerini sağlamak için çift bantlı WiFi desteği, dahili Bluetooth ve muhteşem anten tasarımına sahip taşınabilir bir WiFi IP telefon sunar.

Grandstream WP820 Wifi SIP Telefon

Grandstream WP820, perakende, lojistik, tıbbi ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış taşınabilir bir WiFi telefonudur. Bu güçlü, taşınabilir WiFi telefon, entegre çift bant 802.11a / b / g / n WiFi desteği, gelişmiş anten tasarımı ve dolaşım desteği ve kulaklık ve mobil cihazlarla eşleştirme için entegre Bluetooth ile donatılmıştır. 7.5 saat konuşma süresi ve çift MIC ile HD ses ekleyerek, WP820 tüm taşınabilir telefon gereksinimlerine uyacak şekilde güçlü özellikler, mobilite ve dayanıklılık kombinasyonu sunar.

Özellikleri
 • 2 SIP hesabı, 2 hat
 • Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi
 • AEC ve Gürültü Engelleyici Teknolojisine sahip HD ses ve çift MIC tasarımı
 • Telefonun ekranına / tuşlarına uyan özel Android uygulamalarını destekler
 • Verimli anten tasarımına ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı WiFi
 • Bas-konuş, panik ve diğer ilgili işlevler için ivmeölçer ve yapılandırılabilir düğme
 • Bir seferde 8 adede kadar pili şarj edebilen şarj cihazı (GMC08) ayrıca mevcuttur
 • Şarj edilebilir 1500mAh batarya, 7.5 saat konuşma süresi, 150 saat bekleme süresi
 • Kulaklıkları ve mobil cihazları senkronize etmek için Bluetooth (rehber ve arama aktarma)
 • WP820 için bir seferde 8 pili şarj edebilen bir batarya şarj paketi olan GMC08 ayrı olarak temin edilebilir.
Grandstream WP820 Tanıtım

GRANDSTREAM WP810

Grandstream WP810, çift bantlı Wi-Fi desteği, 6 saat konuşma süresi ve kullanıcıların herhangi bir Wi-Fi ortamında sorunsuz bir şekilde dolaşmasını sağlayan verimli anten tasarımına sahip uygun fiyatlı bir kablosuz Wi-Fi IP telefonudur.

Grandstream WP810, perakende, lojistik, tıbbi ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlara ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu temel kablosuz Wi-Fi telefon, entegre çift bant 802.11a / b / g / n / ac Wi-Fi, gelişmiş bir anten tasarımı ve dolaşım desteği ile donatılmıştır. Çift mikrofonlu 6 saatlik konuşma süresi ve HD ses ekleyerek, tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarına uygun özellikler, hareketlilik ve dayanıklılık kombinasyonu ile donatılmıştır.

Grandstream WP810 Wifi Sip Telefon
Grandstream WP810 özellikleri

AÇIKLAMA

 • 2 SIP hesabı, 2 hat
 • Bas-konuş için yapılandırılabilir düğme
 • Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi
 • AEC ve Noise Shield Teknolojisi ile HD ses ve çift MIC tasarımı
 • Şarj edilebilir 1500mAh pil, 6 saat konuşma süresi, 120 saat bekleme
 • Verimli anten tasarımı ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı Wi-Fi
Grandstream WP810 Tanıtım

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı