Telcon Bilişim Teknolojileri

0312 205 11 11

info@telcon.com.tr

ALE Dect Baz İstasyonu ve Dect Telefonları

Ale-8379 dect baz

Yazıyı Paylaş

ALE TDM BAZ İSTASYONLARI

ALE OXO Connect ve ALE OXE santral modelleri uyumlu çalışan ALE 8379 Dect Bas İstasyonu ALE OXO Connect veya ALE OXE üzerindeki UAI sayısal abone kartlarının, 1. veya 2. portuna bağlanarak çalışır. Tek per ile 3 kanal, 2 per hat üzerinde de 6 kanal olarak çalışmaktadır.

ALE-8379 Dect IBS

ALE 8379 DECT baz istasyonu, Ale İletişim sunucularından uzman iletişim özellikleri örneğin, isimle arama ve çoklu hat yönetimi gibi sunmak için Ale dect el cihazlarıyla eşleşir. Roaming yapılarak kesintisiz haberleşme sağlamaktadır.

Sonuç olarak ortaya çıkan çözüm, küçük yada büyük tüm büyüklükteki işletmeler için düşük maliyetli kablosuz telefon santral çözümü sunar. Mükemmel ses kalitesi, KOBI ve kampüs ortamlarının yanı sıra endüstriyel veya patlamaya dayanıklı ortamlarda operasyonel kolaylığı ile kablosuz santral ihtiyaçlarını karşılar. ALE 8379 uygun satın alma maliyetinin yanında mevcut kablolama altyapısını kullanarak Ale santral üzerindeki UAI dijital kart bağlantısı ile kolayca devreye alınır ve merkezi olarak ALE OXO Connect, ALE OXE iletişim sunucuları tarafından yönetilir.

Uyumluluk

Ale OXO Connect, Ale OXE Enterprise iletişim sunucuları ile uyumludur. Uyumlu sistem versiyonu için ALE Omnipcx Office sistemleri ALE OXO Connect 5.0 a upgrade yapılması gerekmektedir.

Genel özellikleri

Kanal bant genişliği: 1.728 MHz, İletim taşıyıcıları: 10, Maksimum eşzamanlı aktif arama sayısı: 6, Hava senkronizasyonu üzerinden: Bir kanal gerektirir, IP ve TDM DECT’in karışımı altyapı destekler, RF gücü 250 mW, Hassasiyet: BER = 0.001’deki anten bağlantısında ölçülen tipik -90 dBm, Yer ve ortama bağlı olarak 50 m ila 300 m (yaklaşık 55 ila 328 yd) radyo kapsama alanı, Anahtarlamalı anten çeşitliliği: Tümleşik çok yönlü anten 2 dBi kazancı (maksimum), Harici antenleri bağlamak için SMA konnektörleri, SAR: altı eşzamanlı aktif çağrı için 0,25 W / kg’dan az

Bağlantı arayüzü

ALE 8379 yeni nesil DECT baz isyasyonu sistem üzerindeki UAI dijital abone kartları üzerinden devreye alınabilir.

Fiziksel özellikleri

Fiziksel boyutları 215x170x45mm boyutlarında kompakt yapısıyla kolayca duvara monte edebileceğiniz ALE 8379 iç mekan baz istasyonunun ağırlığı 440 gramdır. Mevcut kablolama ile de çalışabilen ALE 8379 sistem üzerindeki UAI sayısal abone kartından enerjisini almaktadır.

Ses kalitesi

Alcatel-Lucent yıllardır 4070 DECT RBS, 4070 IBS, 4070 IO, 4070 IA gibi modelleri üreten teknolojinin devamı olan ALE 8379 her zaman olduğu gibi üstün ses kalitesinden ödün vermemektedir. Kodek olarak G.726 kullanan ALE 8379 net görüşmeler sağlar.

Enerji kulanımı

TDM linkinde uzaktan güç beslemesi aynı anda 6 arama için tipik tüketim: 2 W

• İletişim Sunucusu’na uzun kablolama aralığı için yerel güç beslemesi (iç mekan versiyonu)

• Alcatel-Lucent sabit kablolu telefonlarla aynı güç kaynağını kullanır (48 V)

ALE DECT TELEFONLAR

ALE-8254

Kuruluşunuzun performansını artırırken ön saflardaki ve ekip çalışanlarını harici kişilerle güvenli bir şekilde bağlantıda tutun.

Ön saflardaki çalışanlar, tesislerinizde her yerde dolaşırlar ve işinizin devam etmesini sağlar. Hareket halindeyken organizasyonun geri kalanına kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilmelidirler.

Tüm ön hat çalışanları için kısa yanıt süresi sağlayın: ALE kompakt, dayanıklı DECT ahizeleri, zorlu ortamlarda bile şirket içinde her yerde benzersiz iletişim kalitesi ve kullanılabilirlik sağlar.

ÖNE ÇIKANLAR

 • Mükemmel ses kalitesine ve Bluetooth kulaklık desteğine sahip kompakt modeller
 • Tüm ALE iletişim servislerine erişim
 • ALE TDM DECT ve IP DECT baz istasyonlarını kullanarak devir ve dolaşım
 • Ekstra geniş renkli ekrana, sağlam tasarıma, sterilize edilmiş kaplamaya ve daha fazlasına sahip modeller.
 • Özellikleri
  • Gürültülü yerlerde bile mükemmel bir şekilde duyun ve işitin: ALE DECT el cihazları, her yerde mükemmel ses kalitesi için Otomatik Kazanç Kontrolü sunar.
  • Önemli aramaları hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlayın ve gönderin : El cihazının bağlamsal tuşlara sahip arkadan aydınlatmalı renkli ekranı, 4 yönlü gezinme tuşları ve rehbere anında erişim, tüm ALE telefon sistemleri hizmetlerine masanızdaymış gibi erişim sağlar.
  • Zorlu ortamlarda bile arama yapın ve alın: 8254, 8262, 8262EX DECT ahizeler 2 metrelik beton zemine düşmeye karşı dayanıklıdır. IP65 sertifikası ile toz ve su sıçramasına karşı korumalıdır.
  • Yüksek hijyen standartlarına sahip alanlarda güvenle arayın: Tuş takımı membranı dahil antibakteriyel malzemeden yapılmış 8254 DECT el cihazı, dezenfektanların kullanıldığı sık temizlemeye dayanabilir.
  • Bir hayat kurtarabilecek değerli saniyelerden tasarruf edin: 8242, 8244 DECT el cihazları, bildirim sistemi entegrasyonları, alarm düğmeleri ve coğrafi konum belirleme özellikleri sunar.
  • 8262 DECT ahize, konum tabanlı hizmetler, adam yok, hareket yok algılama, çekme kablosu ve üstte alarm anahtarı dahil olmak üzere dguv-112-139 sertifikalı yalnız çalışan koruma özellikleri sunar .
  •  Üzerinden Yazılım Güncellemesi ve ALE iletişim sistemlerinden merkezi yönetim ile işlemleri basitleştirin.
  • Sertifika Veri Sayfaları
   • OmniPCX Enterprise Communication Server ve OXO Connect çağrı yönetimi
   • Bluetooth
   • IP65
   • IEC 60068-2-32, prosedür 1 ve 2 serbest düşme testleri
   • dguv-112-139 Yalnız Çalışan Koruması
   • ATEX Gaz: II 2G Ex ib IIC T4 Gb ve Toz: II 2D Ex ib IIIC T135°C Db IP65
https://youtu.be/ivORdjbCF7U
 • Modeller
  • 8212 Business DECT Ahize: Tüm ALE DECT altyapılarında desteklenen, eller serbest kullanım sunan, kompakt bir giriş düzeyi, fiyat konumlu DECT GAP telefonu.
  • 8232 Business DECT Ahize: Orta menzil, tüm ALE telefon sistemi hizmetlerine erişim ve mükemmel ses kalitesi sunan büyük kampüs yapılandırmaları için ideal.
  • 8234 Business DECT Ahize: 1,8 inç ekranlı kompakt model, tüm ALE telefon sistemi hizmetlerine erişim ve mükemmel ses kalitesi sunan büyük kampüs yapılandırmaları için idealdir.
  • 8242 Business DECT Ahize: Büyük bir 2,4 inç ekran, bildirim ve konum bulma yetenekleri, konaklama ve sağlık hizmetleri için ideal tek düğmeli alarm işlevi. Bluetooth desteği.
  • 8244 Business DECT Ahize: Büyük bir 2,4 inç ekran, bildirim ve konum bulma yetenekleri, kaymaz kaplama, üstte alarm anahtarı konaklama ve sağlık hizmetleri için idealdir. Bluetooth desteği.
  • 8254 sterilize edilmiş DECT Ahize: Sağlık ve endüstri için tasarlanmış kompakt bir model. Anti bakteriyel kaplama ve membran ile donatılmış olup 2m’ye kadar darbelere de dayanıklıdır. beton, toz ve su spreyi üzerinde (IP65).
  • 8262 Endüstriyel DECT Ahize: İnşaat, üretim, sağlık, petrol ve gaz gibi zorlu ortamlar için tasarlanmıştır. Sağlamlaştırılmış gövde, 2 metreden düşmeye dayanıklı darbeye dayanıklı ekran, IP65 giriş koruması, yalnız çalışan koruması.
  • 8262Ex Endüstriyel DECT Ahize: Potansiyel patlama riskleri olan tehlikeli ortamlara yöneliktir . Gaz, Toz ve Maden için tehlikeli ortamlar için bölge 1 ve 2 için ATEX.
Yeni ALE Dect Telefonlar
Ale-dect telefonlar
https://youtu.be/jAgoPTv5AgM

Haber bültenimize abone ol

Güncel katalogları ve yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun!

Daha Fazlasını Keşfed

OXO CONNECT EVOLUTION
Full Ip Santral

Alcatel-Lucent OXO Connect Evolution

OXO Connect Evolution, 300 kullanıcı kapasitendeki işletmelere yönelik yeni nesil güvenilir, kararlı ve tümleşik iletişim platformudur. OXO Connect Evolution ve Rainbow Platformu birlikte çalışır, çalışanlarınız

Wifi Sip Telefon wp825
SIP TELEFON

Wi-fi Sip Telefon WP825

WP825, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış sağlamlaştırılmış, taşınabilir bir Wi-Fi IP telefonudur. Bu kablosuz

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp Destek Hattı